KartkaWielkanocSzanowni Mieszkańcy Gminy Łowicz!

Życzymy wszystkim Mieszkańcom naszej gminy przeżycia
Świąt Wielkanocnych w atmosferze radości i pokoju,
przyjaznych rozmów i miłych gestów, aby ten czas stał się
źródłem pojednania i wzajemnej życzliwości.

Niech Zmartwychwstanie Pańskie da siłę w pokonywaniu
codziennych trudności
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość

PITdrukInformujemy osoby zainteresowane – mieszkańców gminy Łowicz, które jeszcze nie dokonały rozliczenia dochodów za rok 2018, że w Urzędzie Gminy Łowicz w dniu 24 kwietnia br. w godzinach 8.00 – 9.00 (środa) pracownik Urzędu Skarbowego w Łowiczu będzie udzielał pomocy w rozliczeniu rocznym podatku.

konkurs volunteer 652383 340mW wyniku rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku przez podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego Wójt Gminy Łowicz przyznał następujące dotacje:

Dotacja PB house 157112 1280OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW
Wójt Gminy Łowicz ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu wymiany źródeł ciepła na terenie Gminy Łowicz realizowane na zasadach określonych w Regulaminie wprowadzającym zasady udzielania dotacji celowych na dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu wymiany źródeł ciepła na terenie Gminy Łowicz, przyjętego uchwałą Nr VI/33/19 Rady Gminy Łowicz z dnia 27 lutego  2019 r. w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowych na dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu wymiany źródeł ciepła na terenie Gminy Łowicz.

SesjaSoltys

Zgodnie z Uchwałą Nr V/26/19 Rady Gminy Łowicz z dnia 30 stycznia 2019 roku we wszystkich sołectwach na terenie Gminy Łowicz w lutym i marcu bieżącego roku odbywały się zebrania wiejskie, podczas których dokonywano wyborów Sołtysów i członków Rad Sołeckich. W każdym zebraniu wiejskim uczestniczył Wójt Gminy Łowicz – Andrzej Barylski lub Sekretarz Gminy – Beata Orzeł.  Na spotkaniach poruszano wiele tematów związanych z daną miejscowością, mieszkańcy zgłaszali wnioski dotyczące spraw ich sołectwa. Rozmawiano o wykonanych i planowanych na najbliższy rok inwestycjach.

.