SzczepieniaSeniorów

Wójt Gminy Łowicz informuje, że w dniach od 1 października 2019 r. do dnia 30 listopada 2019 r. odbędą się szczepienia przeciw grypie dla mieszkańców Gminy Łowicz powyżej 65 roku życia. Szczepienia będą przeprowadzały trzy przychodnie:

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w podziękowaniu za zaangażowanie i trud włożony w nauczanie i wychowywanie młodego pokolenia, władze samorządowe Gminy Łowicz składają wszystkim Pracownikom Oświaty najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności  w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.

Wójt Gminy Łowicz ogłasza  I przetarg ustny ograniczony do rolników indywidualnych na sprzedaż nieruchomości rolnych, położonych we wsi Ostrów, zgodnie z wykazem z dnia 14.06.2019 r.

Medal50latDarW dniu 15 września 2019 roku LKS DAR Placencja świętował swój okrągły jubileusz. Uroczystości odbyły się na boisku w Placencji. Klub powstał w 1969 roku, a jego pierwotna nazwa to LZS AMIGO Placencja. Nazwę wymyślił mieszkaniec Placencji Stanisław Wojtysiak. Pierwszym przewodniczącym klubu został  Władysław Zagawa, a pierwszym bramkarzem był Henryk Orzechowski.

PlakatKSOWSzkolenie mZapraszamy na szkolenie z certyfikacji ekologicznej żywności, które odbedzie się dniu 4.10.2019 w siedzibie Centrum Kultury, Turystyki i Promocji  Ziemi Łowickiej w Łowiczu ul.Stary Rynek 17 o godz.9.00 i będzie obejmowało tematykę: wymagań dotyczących certyfikacji produktów ekologicznych, wymagań sanitarnych i weterynaryjnych dotyczących produkcji żywności, promowania i dystrybucji wytworzonych produktów oraz możliwości wspólnego działania na rzecz sprzedaży wytworzonych produktów.