PKsNowaLinia2 września br. na terenie gminy Łowicz uruchomiona została linia autobusowa na trasie Mystkowice – Guźnia – Bocheń – Ostrów - Pilaszków. Autobus kursować będzie w dni robocze od poniedziałku do piątku. Linia autobusowa utworzona została w ramach Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.

Wniosek złożony został w dniu 12 sierpnia 2019 roku do Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi o objęcie dopłatą w roku 2019 przez Starostwo Powiatowe w Łowiczu w porozumieniu z gminą Łowicz.

 

Linia regularna zwykła: Łowicz Starorzecze - Łowicz Starorzecze przez Borówek DPS
Rozkład ważny od  2 wrzesnia 2019 r. do 31.12.2019 r.
Lp Odl. km Oznaczenia Przystanek Oznaczenia
D D
1 0 0,0 06:05 ŁOWICZ Starorzecze 17:03
2 2,4 2,4 06:09 ŁOWICZ ŚWIĘTOJAŃSKA 16:59
3 21,3 23,7 06:38 Bielawska Wieś 16:30
4 1,5 25,2 06:39 Marywil 16:29
5 1,3 26,5 06:40 Seligi 16:28
6 2,5 29,0 06:43 Borówek DPS przyjazd/odjazd 16:25
7 >> >> 06:55 Borówek DPS odjazd/przyjazd 16:20
8 2,5 31,5 06:58 Emilianów 16:17
9 2,1 33,6 07:01 MROGA 16:14
10 2,5 36,1 07:04 BIELAWY rynek 16:11
11 1,8 37,9 07:06 Gaj 703/64/65 16:09
12 2,6 40,5 07:09 PIOTROWICE 703/67 16:06
13 2,1 42,6 07:12 CHRUŚLIN 703/69 16:03
14 3,9 46,5 07:17 MYSTKOWICE WIEŚ NŻ 15:58
15 1,7 48,2 07:19 Guźnia  15:56
16 0,7 48,9 07:20 BOCHEŃ I 15:55
17 1,0 49,9 07:22 BOCHEŃ II 15:53
18 1,0 50,9 07:25 OSTRÓW 703/72/77 15:50
19 1,8 52,7 07:27 PILASZKÓW 703/74/79 15:48
20 2,8 55,5 07:31 ŁOWICZ ŚWIĘTOJAŃSKA 15:44
21 2,4 57,9 07:35 ŁOWICZ Starorzecze 15:40
Oznaczenia:
D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
Linia komunikacyjna regularna zwykła osobowa, bez możliwości rezerwacji miejsc, z możliwością zakupu biletów miesięcznych