SzczepieniaSeniorów

Wójt Gminy Łowicz informuje, że w dniach od 10 października 2018 r. do dnia 30 listopada 2018 r. odbędą się szczepienia przeciw grypie dla mieszkańców Gminy Łowicz powyżej 65 roku życia. Szczepienia będą przeprowadzały przychodnie:

 

1. WIGOR” Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza         

     99-400 Łowicz, ul. Bat. Chłopskich 2b

2.   Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „KALISKA” Sp z o.o.

     99-400 Łowicz, ul. Stary Rynek 16

3.   Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VitaMed

     99-400 Łowicz, ul. Armii Krajowej nr 51

4. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „LEKARZ”

     99-400 Łowicz, ul. Podrzeczna 7a

 

Osoby, które nie są zarejestrowane w w/w przychodniach, a chcą być zaszczepione muszą przedstawić zaświadczenie o stanie zdrowia od swojego lekarza rodzinnego. Wszystkie osoby zgłaszające się na szczepienie są zobowiązane do zabrania ze sobą dowodu osobistego.