– Odbiór folii rolniczych

Folie rolnicz hay bales 167538 640

Folie rolnicz hay bales 167538 640

Gmina Łowicz informuje, iż w dniach od 29 czerwca 2022 roku do 30 czerwca 2022 roku firma SO –MASZ odbierze od rolników* zużyte folie rolnicze, siatki, sznurki do owijania balotów oraz opakowania po nawozach i typu Big Bag. 

Zbiórka rozpocznie się w najbliższą środę, 29 czerwca 2022 roku (dotyczy sołectw: Bocheń, Guźnia, Otolice, Świące, Szczudłów, Dąbkowice Dolne, Dąbkowice Górne,  Mystkowice,) i potrwa do czwartku, 30 czerwca 2022 roku (dotyczy sołectw: Klewków, Małszyce, Niedźwiada, Popów, Strzelcew, Świeryż Drugi, Świeryż Pierwszy, Parma, Jamno, Jastrzębia, Pilaszków, Wygoda, Zawady , Zielkowice).

Akcja zostanie przeprowadzona w dwóch lokalizacjach – przy Domu Ludowym  w Bocheniu  oraz na placu w miejscowości Świeryż Pierwszy (działka ewidencyjna 204;  obręb: Świeryż).

Odpady trzeba dostarczyć własnym transportem, posortowane na poszczególne frakcje i oczyszczone. 

*dotyczy rolników, którzy złożyli w Urzędzie Gminy Łowicz w roku 2021 deklaracje dotyczącą zużytych folii rolniczych, siatki, sznurków do owijania balotów oraz opakowań po nawozach i typu Big Bag

 

 

 

Back to top