PlanowaneLinieKolejowe

Na zlecenie Centralnego Portu Komunikacyjnego firma IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo sp. z o.o. jako Lider Konsorcjum realizuje studium techniczno -ekonomiczno - środowiskowego dla projektu pn.: "Budowa linii kolejowej nr 85 na odc. Warszawa Zachodnia - CPK - Łódź Niciarniana bez odcinka w obrębie Węzła kolejowego CPK". W ramach opracowania ww. dokumentu Wykonawca analizuje uwarunkowania występujące w ciągu trasowanych wariantów linii kolejowej. W celu opracowania optymalnych rozwiązań projektowych CPK rozpoczyna konsultacje społeczne.

 Otrzymane od mieszkańców gminy Łowicz odpowiedzi oraz postulaty posłużą do uszczegółowienia rozwiązań projektowych w toku opracowania kolejnych etapów realizowanego zamówienia. Możliwe warianty mogą przebiegać przez następujące sołectwa: Zielkowice, Placencja, Parma, Zawady, Wygoda i Urbańszczyzna.

Ankiety można wypełnić on line lub papierowo do 15.10.2021 r. Ankiety papierowe należy złożyć w Urzędzie Gminy Łowicz.  Szczegółowe informacje,

harmonogram spotkań z mieszkańcami oraz ankieta on line pod linkiem:

https://www.cpk.pl/pl/dla-mieszkancow/konsultacje-spoleczne-dla-inwestycji-kolejowych

Ewentualne wyjaśnienia i zapytania proszę kierować na następujące adresy:

1)Centralny Port Komunikacyjny

Stefan Kulesza

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 532 720 268

2)Biuro Projektów

Dominika Milewska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 887 781 190

Więcej informacji na temat planowanej inwestycji CPK znajdą Państwo na stronie internetowej cpk.pl w zakładce „Dla mieszkańców”.

Osobą odpowiedzialną za współpracę z gminami jest Pan Stefan Kulesza - CPK - tel. +48 532 720 268.