– 30 lat w służbie mieszkańcom Bochenia

30latSoltysBochen
30latSoltysBochen           Niestrudzenie służy lokalnej społeczności  poświęcając swój czas i serce. Mowa o Panu Jurku Kurczaku, który w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia pełnienia funkcji Sołtysa Sołectwa Bocheń. Okazją do złożenia życzeń, gratulacji i podziękowań za długoletnie  zaangażowanie w pracę na rzecz lokalnej społeczności przez Wójta Gminy Łowicz, Radnych Gminy Łowicz oraz Sołtysów z terenu Gminy Łowicz  była kwietniowa sesja Rady Gminy. W dzisiejszych czasach dobry sołtys to nie tylko administrator i reprezentant wsi w gminie. To również sprawny organizator, który potrafi rozbudzić lokalną społeczność i motywować ją  do działania. Powierzając funkcję sołtysa Panu Jerzemu przez te wszystkie lata mieszkańcy Bochenia nie tylko obdarzyli Go ogromnym zaufaniem, ale również dali wyraz swojego uznania dla determinacji i jego dotychczasowych działań na rzecz rozwoju wsi.
          Na kolejne lata życzymy Panu Sołtysowi dobrego zdrowia, pomyślności, wytrwałości w wykonywaniu jakże odpowiedzialnych i niełatwych obowiązków, a także wiele radości i satysfakcji z pracy na rzecz swoich mieszkańców.