– 50 lat razem

50leciePar 2018
50leciePar 2018

24 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Popowie dwadzieścia par małżeńskich świętowało uroczystość Złotych Godów. Jubilaci odebrali z rąk Wójta Gminy Łowicz Andrzeja Barylskiego prezydenckie medale za długoletnie pożycie małżeńskie. W ten sposób honoruje się pary, które wstępowały w związek małżeński pięćdziesiąt lat wcześniej.
 Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, dla par wystąpiła młodzież ze Szkoły Podstawowej w Popowie. Uczniowie przygotowali przedstawienie związane tematycznie z Bożym Narodzeniem.
 Jubileusz uświetnił swoją obecnością biskup Józef Zawitkowski , który pomodlił się i pobłogosławił parom. Gościom zostały wręczone nie tylko medale, paniom dodatkowo wręczono bukiety kwiatów i kosze upominkowe.

W tym roku medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali: Krystyna i Tadeusz Aniszewscy, Janina i Henryk Błażejewscy, Halina i Stanisław Brodeccy, Danuta i Mieczysław Chojnaccy, Janina i Marian Cyrańscy, Zofia i Edward Drzewieccy, Marianna i Józef Gładcy, Marianna i Jan Grabowiczowie, Mieczysława i Zenon Grzejszczakowie, Mirosława i Mirosław Kosiorkowie, Helena i Jerzy Kolosowie, Marianna i Henryk Królikowie, Henryka i Edward Mitkowie, Stanisława i Józef Pankowie, Krystyna i Stefan Rutkowscy, Zofia i Henryk Walęccy, Zofia i Tadeusz Walkiewiczowie, Zofia i Antoni Waśkiewiczowie, Barbara i Jan Zagawowie, Krystyna i Stanisław Kaźmierczakowie.
Szanowni Jubilaci!
Przyjmijcie jeszcze raz najszczersze życzenia z okazji tak wspaniałego jubileuszu Waszego małżeństwa. Życzymy Wam Kochani przede wszystkim dużo zdrowia i jeszcze wielu lat wspólnego życia. Niech szczęście nigdy Was nie opuszcza, a radosny uśmiech towarzyszy wam każdego dnia.

 

{phocagallery view=category|categoryid=108|limitstart=0|limitcount=0}

Back to top