– GMINNY SYSTEM POWIADOMIEŃ SMS aktualizacja

SMS opis uslugi
sms

SMS opis uslugi

Przypominamy mieszkańcom o możliwości zapisywania się do bezpłatnego systemu powiadamiania SMS, za pomocą którego Urząd będzie informował Państwa o bieżących sprawach na telefony komórkowe. Podstawową rolą systemu jest informowanie mieszkańców o ważnych ostrzeżeniach i wydarzeniach, awariach wodociągowych, komunikacyjnych czy drogowych, o brakach w dostawie wody lub prądu, innych ważnych wydarzeniach dotyczących terenu gminy Łowicz. Nie są wysyłane powiadomienia pogodowe  co realizauje rządowy system RCB.
Nadawcą wiadomości będzie UG Lowicz  lub  numer naszej bramki sms 516 955 981, który to numer polecamy zapisać w swojej książce telefonicznej. Wysyłane komunikaty nigdy nie wymagają zwrotnej reakcji , w szczególności nie zawierają aktywnych linków.

Zainteresowane osoby odsyłamy do aktualizowanego regulaminu