– Aktualizacja terminy – bezpłatne maseczki dla mieszkańców Gminy Łowicz

mask 4943349 640

Wójt Gminy Łowicz informuje mieszkańców Gminy Łowicz, że w dniach 16, 17 i 20 kwietnia  2020 roku do każdego gospodarstwa domowego zostaną bezpłatnie dostarczone maseczki ochronne wielokrotnego użytku, które pomogą w ograniczeniu rozprzestrzeniania koronawirusa  SARS-CoV-2.

Maseczki przysługują wszystkim zameldowanym mieszkańcom zarówno dorosłym jak i dzieciom.  Dostarczą je stażacy z OSP. W przypadku nieobecności mieszkańców maseczki zostaną zostawione w skrzynkach pocztowych.

16 kwietnia 2020 r., czwartek

Pilaszków, Dąbkowice Górne i Dolne, Jastrzebia, Bocheń, Mystkowice, Guźnia

17 kwietnia 2020 r., piątek

Popów, Strzelcew, Zielkowice

20 kwietnia 2020 r. poniedziałek

Jamno, Małszyce, Klewków, Niedźwiada, Otolice, Ostrów, Szczudłów, Świące, Urbańszczyzna, Wygoda, Zawady, Parma, Placencja, Świeryż Pierwszy i Drugi, Zabostów Duży i Mały

W dniu 15.04.2020 roku dla osób zapisanych do Gminnego Systemu Sms-owego została wysłana informacja o niniejszej akcji.

Zachęcamy osoby, które do tej pory nie przystapiły do systemu, aby zapisywali się poprzez stronę http://gminalowicz.pl/index.php/formularz-rejestracyjny-do-systemu-sms

MaseczkiOchronne