– Bezpłatne porady prawne

PoradyPrawne Pixabay

Wójt Gminy Łowicz informuje, że w budynku Urzędu Gminy Łowicz, ul. Długa 12 udzielane są bezpłatne porady prawne mieszkańcom Gminy Łowicz. Porady udzielane są w każdy czwartek, w godzinach od 9.00 do 13.00 w pokoju nr 17. Zakres poradnictwa dotyczy głównie zagadnień z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, spraw pracowniczych.

Osoby zainteresowane uzyskaniem porady prawnej proszone są o wcześniejsze zgłaszanie przybycia w sekretariacie Urzędu Gminy Łowicz, lub telefonicznie pod nr telefonu 46 830 26 30.

Nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu łowickiego  udziela również Starostwo Powiatowe w Łowiczu. Zgłoszeń dokonuje się telefonicznie pod nr telefonu 46  811 53 18 lub drogą mailową na adres: dorota.kirej@powiatlowicki.pl   w godzinach pracy urzędu  8.00 – 16.00

Więcej informacji znajdziesz  na stronie  BIP Starostwa Powiatowego w Łowiczu:

www.bip.powiat.lowicz.pl/2683,informacje-ogolne-i-zasady-udzielania-nieodplatnej-pomocy-prawnej-i-nieodplatnego-poradnictwa-obywatelskiego

Back to top