– Efektywne Gminy Łódzkie – zaproszenie do ankiety

aefektywneGminy
aefektywneGminyGmina Łowicz bierze udział w projekcie z dofinasowaniem unijnym, którego celem jest zwiększenie efektywności świadczenia usług administracyjnych w obszarach podatki i opłaty lokalne. Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej badania satysfakcji klienta z zakresu podatków i opłat lokalnych w Urzędzie Gminy Łowicz: https://goo.gl/forms/usxRDnuuJcGGCcv13    
Dla mieszkańców gminy oznacza to między innymi  usprawnienie komunikacji z gminą poprzez e-usługi dostępne  na platformie EPUP.

Poprzez dedykowany portal będzie można samodzielnie sprawdzać stan swoich zobowiązań. Mieszkańcy otrzymają  indywidualne konto bankowe do wpłat zobowiązań wobec gminy, tj. podatku od nieruchomości, opłaty za wodę i odbiór odpadów komunalnych. 
Back to top