– ePODATKI informacje podatkowe od teraz przez internet

ePodatki m

ePodatki mINFORMACJE O ZOBOWIĄZANIACH DOSTĘPNE PRZEZ INTERNET – NIEZALEŻNIE OD LOKALIZACJI I CZASU

Wystarczy dostęp do Internetu, aby mieć możliwość bieżącego sprawdzenia podstawy opodatkowania, kwoty należnych podatków i opłat, zaległości oraz odsetek.   Po zalogowaniu się do systemu dostępnego na stronie internetowej http:\\uglowicz.epodatnik.info uzyskujemy dostęp do kompletu informacji o podatkach i opłatach lokalnych, opłat za śmieci i zużycie wody.

System jest dostepny poprzez stronę http:\\uglowicz.epodatnik.info Prezentowana jest tu informacja o sposobie naliczenia podatku lub opłaty, o wysokości poszczególnych rat i terminie ich płatności, a także o istniejących zaległościach i należnych odsetkach. Informacje są pobierane bezpośrednio z bazy danych urzędu,. Zastosowane technologie kryptograficzne zapewniają bezpieczeństwo i poufność przesyłanych danych.  Korzystanie z usługi jest dla podatnika bezpłatne. W celu aktywacji usługi wymagane jest wypełnienie odpowiedniego formularza internetowego i jednorazowa wizyta w urzędzie celem weryfikacji uprawnień dopodglądu danego konta podatkowego.  

Uwaga !!!!

Ze względu na to, że wymagane jest zainstlaowanie Adobe Flash Player  to usługa działa tylko na komputerach. Nie ma mozliwości korzystania z systemu poprzez przeglądarkę internetową w telefonie komórkowym

Instrukcja

Instrukcja

pdf ikona

 

 

Back to top