– ePODATKI informacje podatkowe przez internet

ePodatki m

ePodatki m

Wystarczy dostęp do Internetu, aby mieć możliwość bieżącego sprawdzenia podstawy opodatkowania, kwoty należnych podatków i opłat, zaległości oraz odsetek. Po zalogowaniu się do systemu dostępnego na  http:\\uglowicz.epodatnik.info uzyskujemy dostęp do informacji o podatkach od nieruchmości opłatach za zużycie wody i wywóz śmieci.

Prezentowana jest tu informacja o sposobie naliczenia podatku lub opłaty, o wysokości poszczególnych rat i terminie ich płatności, a także o istniejących zaległościach i należnych odsetkach. Informacje są pobierane bezpośrednio z bazy danych urzędu. Zastosowane technologie kryptograficzne zapewniają bezpieczeństwo i poufność przesyłanych danych.  Korzystanie z usługi jest dla podatnika bezpłatne. W celu aktywacji usługi wymagane jest wypełnienie odpowiedniego formularza internetowego i jednorazowa wizyta w urzędzie celem weryfikacji uprawnień do podglądu danego konta podatkowego.  Aktualnie usługa działa równiez na telefonach komórkowych

Instrukcja

pdf ikona

 

 

Back to top