– Gminny Dzień Kobiet 2020

8III2020 1

8III2020 1Tegoroczny Gminny Dzień Kobiet odbył się 22 lutego 2020 r. w Domu Ludowym w Bocheniu. Organizatorem Święta Pań z terenu naszej gminy był Gminny Związek Rolników, Kółek  i Organizacji Rolniczych w Łowiczu. Na uroczystość przybyły przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich  z terenu gminy Łowicz. Symboliczny dzień 8 marca, był świetną okazją aby podziękować wszystkim Paniom za ich zaangażowanie w działalność społeczną i nieoceniony wkład jaki wnoszą w życie lokalnych społeczności.

Życzenia adresowane do wszystkich zgromadzonych złożyli m. in. Pan Paweł Bejda – Poseł na Sejm RP, Pan Piotr Malczyk – Wicestarosta Łowicki, Pan Michał Śliwiński – Radny Powiatu Łowickiego, Pan Andrzej Barylski – Wójt Gminy Łowicz, Pan Dariusz Reczulski – Prezes Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Ziemia Łowicka”.  Pani Maria Pietrzak i Pan Edward Gnat z Rejonowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Łowiczu  oraz Pan Adam Tokarczyk – Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Bocheń i Okolic.  Panie otrzymały kwiaty i słodkie upominki. Po części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek przygotowany przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Bocheniu. Sobotnie spotkanie przy muzyce miało charakter integracyjny.

8III2020 28III2020 38III2020 4

8III2020 5

Back to top