– Konsultacje w sprawie gazociągu skroplonego gazu z terminala w Świnoujściu

RuryGAZBudowa

RuryGAZBudowa

W dniach od 4 do 5 lutego br.  odbędą się spotkania informacyjne dotyczące projektu PCI budowa gazociągu Gustorzyn Wronów Etap 2 Leśniewice -Rawa Mazowiecka z Gmin: Żychlin, Oporów, Bedlno, Szczawin Kościelny, Pacyna, Zduny, Łowicz, Łyszkowice. Dla mieszkańców wsi: Bocheń, Dąbkowice Dolne, Dąbkowice Górne, Guźnia, Jamno i Mystkowice spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września w Dąbkowicach

w dniu 5 lutego br. w godzinach 15.30 – 17.30. W załączeniu plakat informacyjny wraz z harmonogramem spotkania.

pdf ikona plaktat informacytjny

 

———————————————————————————————————————————————————–

Informacja o planach inwestycyjnych była juz wcześniej publikowana poniżej treść

Informujemy, że na terenie Gminy Łowicz planowane jest do realizacji przedsięwzięcie będące efektem inwestycji  gazociągu przesyłowego z terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu poprzez miejscowości Bocheń, Dąbkowice Dolne, Dąbkowice Górne, Guźnia, Jamno, Mystkowice mogące znacząco oddziaływać na środowisko

Szczegółowe informacje w obieszczeniu 

 pdf ikona

Back to top