– Obchody Dnia Kobiet w Dąbkowicach

tortDK
tortDK18 lutego 2017 roku w w Dąbkowicach Dolnych z małym wyprzedzeniem odbyły się gminne obchody Gminnego Dnia Kobiet. Podczas uroczystości wręczone zostały wyróżnienia aktywnym kobietom z terenu gminy. Życzenia składali zaproszeni goście: poseł Paweł Bejda, przewodniczący Rady Gminy Grzegorza Koza, wójt Andrzej Barylski, przewodniczący Rady Powiatu Łowickiego Krzysztof Górski, radny powiatowy Michał Śliwiński, prezes Towarzystwa Dom Ludowy Stanisław Olęcki, Edward Gnat i Maria Pietrzak z Rejonowego Związku Kółek i Organizacji Rolniczych.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólną zabawę, przy stole i na parkiecie. Uśmech na twarzy uczestników zapewniła grupa kabaretowa z Jamna, która przedstawiła program “Rolnik do wzięcia”. Poniżej galeria zdjęć
 {pgslideshow id=62|width=640|height=480|delay=3000|image=L}
Back to top