– Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców gminy

PoradyPrawne Pixabay
 

Wójt Gminy Łowicz informuje, że w budynku Urzędu Gminy Łowicz, ul. Długa 12 udzielane są bezpłatne porady prawne mieszkańcom Gminy Łowicz. Porady udzielane są w każdy czwartek, w godzinach od 9.00 do 13.00 w pokoju nr 17. Zakres poradnictwa dotyczy głównie zagadnień z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, spraw pracowniczych.

Osoby zainteresowane uzyskaniem porady prawnej proszone są o wcześniejsze zgłaszanie przybycia w sekretariacie Urzędu Gminy Łowicz, lub telefonicznie pod nr telefonu 46 830 26 30.

Węcej informacji znajdziesz  na stronie  BIP Starostwa Powiatowego w Łowiczu:

www.bip.powiat.lowicz.pl/2683,informacje-ogolne-i-zasady-udzielania-nieodplatnej-pomocy-prawnej-i-nieodplatnego-poradnictwa-obywatelskiego

 
Back to top