– Powszechny Spis Rolny 2020

Od 1 września do 30 listopada br. trwa Powszechny Spis Rolny 2020.

Spośród użytkowników gospodarstw rolnych z województwa łódzkiego, które zgłoszą się do naszej akcji, 50 pierwszych gospodarstw otrzyma prezent – niespodziankę!*. Na upominek składać się będą losowo wybrane gadżety spisowe (parasole, koce piknikowe, ładowarki indukcyjne, zestawy piśmiennicze, notesy, smycze, kubki termiczne, torby, powerbanki, pendrive’y i wiele innych).

Nie czekaj aż zadzwoni rachmistrz!

Spisz się przez Internet!

Aby otrzymać upominek należy:

  1. wejść na stronę https://spisrolny.gov.pl,
  2. przejść do aplikacji spisowej,
  3. dokonać samospisu,
  4. przesłać, wpisując w temat wiadomości hasło promocyjne**, na adres promocjeLDZ@stat.gov.pl chęć udziału w akcji  „Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!”  wraz z  numerem gospodarstwa rolnego  oraz danymi do wysyłki***, na które należy wysłać upominek.

  5. 50 pierwszych gospodarstw rolnych, które W PEŁNI zakończą SAMOSPIS gospodarstwa, a kompletność ich formularza zostanie pomyślnie zweryfikowana – otrzyma upominek.
  6. Gospodarstwo rolne może wziąć udział w akcji „Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!” tylko jeden raz!

*  Wysyłka upominków nastąpi po zakończeniu spisu (nie później niż do końca grudnia 2020).

** Hasła promocyjnego  należy szukać w mediach społecznościowych Urzędu Statystycznego w Łodzi oraz w artykułach promujących Powszechny Spis Rolny publikowanych na portalach internetowych oraz w prasie, będących w zasięgu województwa łódzkiego.

*** Przekazując dane kontaktowe wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Urząd Statystyczny w Łodzi w ranach akcji promocyjnej dla użytkowników gospodarstw rolnych z terenu województwa łódzkiego „Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!” Pełną informację nt. przetwarzania przez US Państwa danych uzyskacie Państwo klikając w  link.


Rolniku! Spisz się przez Internet!

Od 1 września do 30 listopada br. trwa Powszechny Spis Rolny 2020.

50 pierwszych gospodarstw otrzyma prezent– niespodziankę!

POWSZECHNY SPIS ROLNY  1.09. – 30.11.2020

Więcej informacji na: http://lodz.stat.gov.pl/rolneupominki

Back to top