– Przekroczenie bakteriologiczne w wodociągu w Popowie

Urząd Gminy Łowicz informuje, iż w dwóch próbkach wody pobranej przez Państwowy Inspektorat Sanitarny w miejscowości Popów stwierdzono przekroczenia bakteriologiczne. W związku z powyższym informujemy, że woda nie nadaje się do użycia.

W dniu dzisiejszym tj.06.07.2018r. zostanie przeprowadzone płukanie i dezynfekcja wodociągu w miejscowości Popów. Po tej czynności (godzina 18.00) woda nadająca się do spożycia zostanie dostarczona do Popowa z terenu Miasta Łowicz – wodociąg miejski od strony wsi Strzelcew.

Zachęcamy mieszkańców do zapisywania się do bezpłatnego systemu powiadamiania SMS, poprzez który informujemy mieszakańców o istotnych wydarzeniach dot. działalności Gminy Łowicz. Bieżąca informacja została selektywnie wysłana do mieszkańców Popowa