– Przekroczenie mikroorganizmów w wodociągu Niedźwiada, Świeryż Pierwszy, Świeryż Drugi

Urząd Gminy Łowicz informuje, iż w związku z przekroczeniem ogólnej liczby mikroorganizmów w wodociągu w miejscowości Niedźwiada woda jest warunkowo przydatna do spożycia do celów higienicznych oraz spożywczych

dla mieszkańców wsi Niedźwiada, Świeryż Pierwszy i Świeryż Drugi, po wcześniejszym jej przegotowaniu.

Zachęcamy do zapisania się do gminnego systemu powiadamiania sms.

http://www.gminalowicz.pl/index.php/formularz-rejestracyjny-do-systemu-sms

System  ten jest uzupełnieniem, a nie dublowaniem rządowego systemu alertów RCB. W szczególności nie są przesyłane tym kanałem informacje o potencjalnych zagrożeniach lub klęskach żywiołowych, ostrzeżenia meteorologiczne (np. silny wiatr, burze, oblodzenie). Gminny system będzie wykorzystywany do przekazywania informacji lokalnych, które są istotne z punktu bezpieczeństwa oraz wiążące się bezpośrednio z zadaniami publicznymi realizowanymi przez gminę.   

 

 

Back to top