– Przystąpienie do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania

PZP
Wójt Gminy Łowicz zawiadamia o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Łowicz, fragmenty wsi: Bocheń,  Guźnia, Dąbkowice Dolne, Jamno, Jastrzębia, Otolice Parma, Placencja, Popów, Strzelcew, Zielkowice. Zmiana planu dotyczy także dopuszczenia: realizacji drugiego budynku mieszkalnego w terenach zabudowy zagrodowej oraz sytuowania budynków bezpośrednio przy granicy sąsiedniej działki budowlanej lub zbliżenie na odległość do 1,5 m od granicy z sąsiednią działką budowlaną przy zachowaniu przepisów odrębnych. Zainteresowani mogą składać wnioski do wyżej wymienionego planu miejscowego. Wnioski należy składać na piśmie do Wójta Gminy Łowicz w terminie do dnia 29.0.2018r.

Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

Pełna treść ogłoszenia