– Rajd Szlakiem Niepodległości w Gminie Łowicz 1918-2018

RajdSzlakiemNiepodleglosci m

RajdSzlakiemNiepodleglosci mW dniu 29.09.2018 roku odbędzie się Rajd „Szlakiem Niepodległości w Gminie Łowicz 1918-2018””, którego organizatorem jest: Urząd Gminy Łowicz i PTTK Oddział w Łowiczu.  Głównym celem rajdu jest uczczenie  100. Rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę, a także popularyzacja historii regionalnej, poznawanie walorów krajoznawczych i historycznych Gminy Łowicz. Rajd odbędzie się w formie pieszej, trasa piesza o długości ok. 16 km rozpocznie się w Łowiczu, a zakończy w Ostrowie.

Po zakończeniu rajdu uczestników zabierze do Łowicza autobus. W programie rajdu przewidziano m.in.: znaczek rajdowy i „prezent-niespodzianka”,  zwiedzanie Izby Pamięci ZNP i Izby Pamięci Wsi Bocheń, ognisko z kiełbaskami i poczęstunek na mecie rajdu w Ostrowie, nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika, nagrody dla zwycięzców konkursu wiedzy regionalnej o Gminie Łowicz. Szczegółowy program poniżej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rajdzie.

 

regulamin i karta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top