– Relacja z Gminnego Dnia Dziecka w Popowie

DD2017

Już po raz czwarty odbył się w minioną niedzielę Gminny Dzień Dziecka. Impreza przygotowana przez Wójta Gminy Łowicz oraz Dyrektorów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Popowie zgromadziła kilkaset dzieci. Dla milusińskich było przygotowane moc atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszył się darmowy, dmuchany plac zabaw, tor przeszkód, zjeżdżalnia, do których w kolejce co chwila ustawiali się chętni. W licznych konkursach i zabawach brały udział dzieci wspólnie z rodzicami. A było w czym wybierać – były konkursy z nagrodami, ogromne, kolorowe bańki mydlane, wspólne zabawy dzieci z animatorem na scenie oraz malowanie buziek. Humory uczestnikom dopisywały. W przerwie zabawy dzieci mogły zjeść watę cukrową, popcorn, pączka, kiełbaskę z grilla, oraz ugasić pragnienie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również: policyjny radiowóz z „drogówki” oraz wóz ochotniczej straży pożarnej. Dzieci mogły z bliska obejrzeć auta, wsiąść do nich, zobaczyć sprzęt będący na wyposażeniu policji, straży. Mamy nadzieje, że Gminny Dzień Dziecka sprawił radość wszystkim małym i dużym dzieciom. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

{phocagallery view=category|categoryid=96|limitstart=0|limitcount=0}