– Relacja z Gminnego Dnia Dziecka w Wygodzie

DD2018 1
DD2018 1

W minioną niedzielę, na boisku przy Szkole Podstawowej w Wygodzie, już po raz piąty odbył się Gminny Dzień Dziecka. Dla uczestników było przygotowane moc atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszył się dmuchany plac zabaw, zjeżdżalnia oraz pływające łódki, do których w kolejce, co chwila ustawiali się chętni. Dzieci zachwycone były również mega piłkarzykami. W licznych konkursach i zabawach brały udział dzieci wspólnie z rodzicami. A było w czym wybierać – były konkursy z nagrodami, ogromne, kolorowe bańki mydlane, wspólne zabawy dzieci z animatorem oraz malowanie buziek. Humory uczestnikom dopisywały. W przerwie zabawy dzieci mogły zjeść watę cukrową, popcorn, pączka, kiełbaskę z grilla,  oraz ugasić pragnienie.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również: policyjny radiowóz oraz samochód ochotniczej straży pożarnej.  Dzieci mogły z bliska obejrzeć auta, wsiąść do nich, zobaczyć sprzęt będący na wyposażeniu policji i straży.

Mamy nadzieje, że Gminny Dzień Dziecka sprawił radość wszystkim małym i dużym dzieciom. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Back to top