– Relacja z Gminnego Dnia Dziecka w Zielkowicach

220190602 124128 HDR czerwca wielu mieszkańców naszej gminy uczestniczyło w kolejnym już – szóstym Gminnym Dniu Dziecka zorganizowanym tym razem w Zielkowicach. Frekwencja i pogoda dopisała. Organizatorzy: Gmina Łowicz oraz Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zielkowicach postarali się, aby dzieciakom umilić ich święto. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszył się dmuchany plac zabaw, zjeżdżalnia, tor przeszkód oraz pływające łódki, do których w kolejce,

co chwila ustawiali się chętni. Dzieci zachwycone były również mega piłkarzykami i możliwością zrobienia pamiątkowego zdjęcia z imprezy w foto budce.

W licznych konkursach i zabawach brały udział dzieci wspólnie z rodzicami. Były również ogromne, kolorowe bańki mydlane, wspólne zabawy dzieci z animatorem na scenie oraz malowanie buziek. Humory uczestnikom dopisywały. W przerwie zabawy dzieci mogły zjeść watę cukrową, popcorn, pączka, kiełbaskę z grilla,  oraz ugasić pragnienie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również: policyjny radiowóz oraz samochody ochotniczych straży pożarnych z Bochenia, Parmy i Zielkowic.  Dzieci mogły z bliska obejrzeć auta, wsiąść do nich, zrobić zdjęcie, zobaczyć sprzęt będący na wyposażeniu policji i straży.

Mamy nadzieje, że Gminny Dzień Dziecka sprawił radość wszystkim małym i dużym dzieciom. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Podziękowania kierujemy również w stronę nauczycieli Szkoły Podstawowej w Zielkowicach, druhów OSP i na ręce pań z kół gospodyń wiejskich z Parmy, Placencji i Zielkowic za wkład pracy, zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu Gminnego Dnia Dziecka.

Wszystkim Dzieciom, dużym i małym, życzymy zdrowia, szczęścia, wielu uśmiechów, radości i spełnienia  wszystkich  dziecięcych marzeń.  

Zapraszamy do fotogalerii20190602 122041

Back to top