– Relacja z Gminnego Dnia Dziecka

phoca thumb l p6050266m   GMINNY DZIEŃ DZIECKA

 5 czerwca wielu mieszkańców naszej gminy uczestniczyło w kolejnym Gminnym Dniu Dziecka zorganizowanym tym razem przy Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września w Dąbkowicach. Frekwencja i pogoda dopisała. Organizatorzy: Gmina Łowicz oraz Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Dąbkowicach postarali się, aby dzieciakom umilić ich święto. Dla najmłodszych przygotowano wiele      atrakcji: basen z piłeczkami dla maluszków, malowanie buziek, zabawy na dmuchanej skoczni olimpijskiej, zjeżdżalni, czterostanowiskowym euro bungee, pływanie na łódeczkach elektrycznych.  Bezpłatnie oferowano watę cukrową, popcorn, pączka i napój. Przygotowano również wiele konkursów z nagrodami: sportowe, sprawnościowe. Całą imprezę poprowadził animator zabaw – Arkadiusz Sałek z firmy „Rewers” z Kocierzewa.

Na scenie tego dnia królowali rodzice. Przygotowali dla swoich dzieci przestawienie o „Królu zdrówku” Odbył się pokaz i nauka tańca „Zumba Kids” w wykonaniu Joanny Gałki-Walczykiewicz. Duże zainteresowanie budziły też występy taneczne uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września w Dąbkowicach, m. in. Dominiki Gajdy.

{phocagallery view=category|categoryid=55|limitstart=0|limitcount=0}

Back to top