– Szczepienia ochronne dla mieszkańców Gminy Łowicz od 65 do 75 roku życia

szczepienia

szczepienia

Wójt Gminy Łowicz informuje, iż w dniach od 10 października 2020 roku do 10 rudnia 2020 roku odbywać się będą szczepienia ochronne przeciwko grypie dla mieszkańców gminy Łowicz między 65 a 75 rokiem życia.

(Zgodnie z informacja Narodowego Funduszu Zdrowia od  1 września na liście leków refundowanych znajduje się szczepionka przeciw grypie. Dla osób po 75 roku życia szczepienia są więc bezpłatne).

Szczepienia będą przeprowadzały przychodnie:

  1. NZOZ WIGOR Sp. z o. o.

                Ul. Batalionów Chłopskich 2b

                99-400 Łowicz

 

  1. Iberys Sp. z o. o. Sp. k. MEDICENTER

                Ul. 3 Maja 15

                99-400 Łowicz

Wszystkie osoby, zgłaszające się na szczepienie są zobowiązane do zabrania ze sobą dowodu osobistego. Z uwagi na bardzo ograniczoną dostępność szczepionki przeciwko grypie oraz realizację jej dostaw na rynek polski, termin przeprowadzania szczepień ochronnych może ulec zmianie.

 

Back to top