– Szczepienie przeciwko Covid-19 w mobilnym punkcie w Bocheniu

vaccination 2722937 640

vaccination 2722937 640JUŻ 24 WRZEŚNIA 2021 ROKU ( W PIĄTEK ),  BĘDZIE OKAZJA ZASZCZEPIĆ SIĘ PRZECIWKO COVID-19   W MOBILNYM PUNKCIE SZCZEPIEŃ, KTÓRY PRZYJMIE WSZYSTKICH CHĘTNYCH W GODZINACH OD 9⁰⁰ DO 13⁰⁰ W BIBLIOTECE PUBLICZNEJGMINY ŁOWICZ W BOCHENIU NR 59 a. JEŚLI CHCESZ  BY TWOJA RODZINA BYŁA BEZPIECZNA, JEŚLI DBASZ O SWOJE DZIECI, RODZICÓW,  DZIADKÓW  SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOSCI ZASZCZEPIENIA SIĘ JEDNODAWKOWĄ SZCZEPIONKĄ JOHNSON &JOHNSON.

 

ROZPOCZĄŁ SIĘ ROK SZKOLNY I MOŻLIWOŚCI PRZENOSZENIA WIRUSA JEST CORAZ WIĘCEJ. NASZE DZIECI SĄ TERAZ JESZCZE BARDZIEJ ZAGROŻONE. JEDNOCZEŚNIE SYSTEMATYCZNIE WZRASTA ILOŚĆ  OSÓB ZAKAŻONYCH WIRUSEM I W PRZYSZŁOŚCI GROZI NAM KOLEJNY LOCKDOWN. KAŻDY Z NAS MOŻE PRZYCZYNIĆ SIĘ DO TEGO ABY SKUTKI OGRANICZEŃ BYŁY JAK NAJMNIEJSZE, A NIEKTÓRE DOTKLIWE OGRANICZENIA NIE BĘDĄ DOTYCZYĆ OSÓB ZASZCZEPIONYCH. NIE POZWÓLMY ABY UCZNIOWIE STRACILI KOLEJNY ROK PRZEZ ZDALNE NAUCZANIE. DLATEGO NIE CZEKAJ I WYKORZYSTAJ SZANSĘ JAKĄ DAJE DARMOWE SZCZEPIENIE W MOBILNYM PUNKCIE SZCZEPIEŃ W BOCHENIU.

MOŻESZ OCHRONIĆ SWOJĄ RODZINĘ I ŻYĆ NORMALNIE W CZASIE PANDEMII. 

Back to top