– Telefoniczna obsługa interesanta

CovidHolm

CovidHolmW związku z szybko narastającą ilością zakażeń COVID-19 Urząd Gminy Łowicz z dniem 25 stycznia 2022 r. wprowadza kolejne ograniczenia w Biurze Obsługi Interesantów mające na celu ograniczenie do minimum konieczność bezpośredniego kontaktu .Na holu urzędu wyłożone są najczęściej używane druki. Po ich wypełnieniu lub w trakcie jeśli pojawią się wątpliwości należy skontaktować się telefonicznie z merytorycznymi pracownikami.

W tym celu należy skorzystać z zamontowanego telefonu, wybierając nr wew.  według wywieszonego wykazu.  Przypominamy, ze na stronie BIP  w zakładce: Petent, znajdziecie Państwo wzory wniosków dotyczących spraw załatwianych w tutejszym urzędzie. Poniżej link do strony: http://bip.uglowicz.nv.pl/uglowicz . Apelujemy o ograniczenie załatwiania spraw osobiście, pracownicy są przygotowani do załatwiania Państwa spraw w formie telefonicznej i mailowej. Za utrudnienia przepraszamy.

CovidHol d

SpsiTelhol

 Wykaz telefnów i spraw

pdf ikona

Back to top