– Trwa budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Parma

BudowaKanalizacjiM

BudowaKanalizacjiMWójt Gminy Łowicz informuje, iż od początku czerwca 2019 roku trwają prace budowlane na zadaniu pod nazwą  „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w południowo – wschodniej części gminy Łowicz, obejmującej miejscowości Zielkowice, Placencja i Parma na terenie gminy Łowicz” realizowanego
w ramach działania 2.3 „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach” oś priorytetowa II „Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu” Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Prace budowlane wykonuje Konsorcjum firm HYDROPOL Sp. z o.o. ul. Targowa 10b, 09-500 Gostynin (Lider Konsorcjum), Wykonawstwo Robót Wodno-Sanitarnych „BANGO” Sp. J. Sławomir Goszczycki, Zdzisław Banaszczak, Wojciech Nowicki, Brochocinek 11, 09-400 Płock (Partner Konsorcjum) oraz Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane „WASKOP” Elżbieta Wasek ul. Walecznych 9A/14, 09-409 Płock (Partner Konsorcjum) za kwotę 13 950 000,00 złotych brutto.

Do chwili obecnej zostało wykonane prawie 1,400 km sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Parma.

KanalizacjaPlacencja1

KanalizacjaPlacencja2