– Urząd Gminy pomoże w aplikowaniu do Programu Czyste Powietrze

UGLCzystePowietrze

UGLCzystePowietrzeOd najbliższego poniedziałku (12.07.2021) w Urzędzie Gminy Łowicz mieszkańcy będą mogli aplikować do programu Czyste Powietrze! Na podstawie zawartych z wojewódzkimi funduszami ochrony środowiska i gospodarki wodnej porozumień, gminy przyjmują wnioski o dofinansowanie, wydają zaświadczenia potwierdzające prawo do zwiększonego dofinansowania w programie Czyste Powietrze, Udzielają pożyczek osobom uprawnionym do zwiększonego dofinansowania – ze środków otrzymanych z pożyczek udzielanych im przez wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej.  

Projekt Czyste Powietrze ma na celu ograniczenie emisji do atmosfery szkodliwych substancji, które powstają na skutek ogrzewania domów jednorodzinnych słabej jakości paliwem w przestarzałych domowych piecach!  Zachęcamy do zapoznania się z dołączonymi załącznikami i zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach

 

pdf ikonaCo jest potrzebne do złożenia wniosku?

pdf ikonana co foninansowanie

 

 

 

Back to top