– Wnioski o świadczenia Dobry Start 2020

300p

300pGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁOWICZU informuje, iż prawidłowo wypełnione wnioski o świadczenie „Dobry Start” można składać:

• od 1 lipca 2020r drogą elektroniczną poprzez stronę Ministerstwa Rodziny mrpips.gov.pl, przez bankowość elektroniczną oraz PUE ZUS,
  • od 1 sierpnia 2020r w formie tradycyjnej (papierowej) w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łowiczu (budynek Urzędu Gminy Łowicz, ul.Długa 12, pok. nr 5 w godzinach od  7.30 do 15.30 ).

Wnioski można pobrać w tutejszym Ośrodku Pomocy Społecznej, począwszy od miesiąca lipca 2020r, na stronie bip.uglowicz.nv.pl/gops lub www.mrpips.gov.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 46 830 26 36 lub na stronie www.mrpips.gov.pl.

Osoby przychodzące do Urzędu powinny być zaopatrzone w środki ochrony osobistej (rękawiczki, maseczki osłaniające usta i nos) oraz własne długopisy. Prosimy również o
zachowanie właściwych odległości.

Ze względu na panującą obecnie sytuację związaną z epidemią koronawirusa zachęcamy jednak wszystkich do korzystania głównie z elektronicznej drogi składania wniosków przez Internet.

W okresie wakacyjnym, tj. miesiącach lipiec- sierpień 2020 r. Ośrodek będzie czynny w godzinach  7.00 – 15.00.

UWAGA!

Ostateczny termin ubiegania się o świadczenie „Dobry Start” upływa 30 listopada. Po tym terminie wnioski nie będą rozpatrywane

załącznik

pdf ikonapdf ikona