– Konsultacje w sprawie żłobka przy szkole w Popowie

ZlobekPopow

ZlobekPopowGmina Łowicz rozważa możliwość utworzenia żłobka w budynku Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Popowie i aplikowania o środki finansowe na ten cel z programu „MALUCH +” oraz z Europejskiego Funduszu Społecznego. Planuje się iż ewentualne otwarcie żłobka odbędzie się w drugiej połowie 2021 roku.

Jeżeli są Państwo zainteresowani posłaniem swoich pociech do placówki bardzo proszę o kontakt z pracownikiem Urzędu Gminy Łowicz  (pokój nr 14)  w celu  wypełnienia stosownej ankiety w terminie do dnia 11 września br. do godziny 14.00. Powyższa ankieta pozwoli ocenić zapotrzebowanie Państwa na miejsca w żłobku oraz posłuży jako materiał do przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu.