– Budowa nowego boiska wielofunkcyjnego wraz zadaszeniem w Wygodzie

W dniu 11 czerwca 2024 roku Wójt Gminy Łowicz – Krzysztof Igielski podpisał umowę z Panem Marcinem Rybickim oraz Panem Łukaszem Staszczakiem, prowadzącymi działalność gospodarczą pod firmą „RSsport S.C. Marcin Rybicki, Łukasz Staszczak” z siedzibą w Warszawie ul. Chodakowska 24/17, 03-826 Warszawa na realizację zadania „Budowa nowego boiska wielofunkcyjnego wraz zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Szkole Podstawowej w Wygodzie”.

Wartość projektu wynosi 3 986 430,00 zł, w tym 💸2 000 000,00 zł stanowi dofinansowanie ze środków budżetu państwa w ramach: „Programu Olimpia – Program budowy przyszkolnych hal sportowych na100-lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich”.

Projekt przewiduje budowę poliuretanowego boiska wielofunkcyjnego z zadaszeniem o łukowym kształcie wykonanym z dwuwarstwowej plandeki PCV typu translucent. Obiekt ponadto będzie wyposażony w kontenerowe zaplecze sanitarno – szatniowe. W obiekcie będzie można skorzystać również z mobilnej strzelnicy laserowej.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji to 6 grudnia 2024 roku.