– Dofinansowanie usuwania folii rolniczych w 2023 roku

Folie rolnicz hay bales 167538 640

Folie rolnicz hay bales 167538 640Wójt Gminy Łowicz informuje, iż Gmina Łowicz zamierza złożyć wniosek do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie o dofinansowanie zadania w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

W związku z powyższym rolnicy z terenu Gminy Łowicz zainteresowani odbiorem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej takich jak: folia rolnicza, siatka do owijania balotów, sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach, opakowania typu Big Bag mogą składać informację o w/w odpadach  w terminie do dnia 10 marca 2023 r.  u sołtysa wsi.

Gmina Łowicz będzie realizowała ww. zadanie pod warunkiem pozytywnego rozpatrzenia wniosku przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz po przeprowadzeniu wyboru wykonawcy zadania.

pdf ikona