– Baza stacjonarnego internetu szerokopasmowego dla dowolnego adresu w Polsce

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej zawierającej informacje o dostępie do stacjonarnego internetu szerokopasmowego dla dowolnego adresu w Polsce.

Na stronie można sprawdzić, czy pod danym adresem jest dostęp do internetu szerokopasmowego oraz jaka firma oferuje tam swoje usługi. Są ta prezentowane również informacje o planowanych budowach sieci szerokopasmowej.

https://internet.gov.pl/

Można  tu zgłosić potrzebę dostępu do internetu” podając oczekiwaną prędkość i swoje dane kontaktowe.

Można również zgłosić niezamieszkały lub nieużytkowany budynek, w którym nie ma potencjalnych klientów usług stacjonarnego internetu szerokopasmowego. Informacja o pustostanach jest użyteczna dla operatorów telekomunikacyjnych, którzy nie muszą planować usług dla takich budynków. Dzięki temu, plany budowy sieci dotrą do miejsc, gdzie internet jest naprawdę potrzebny.

Back to top