– Nabór do gminnego żłobka „Kubusiowy Zakątek”

Puchatek baby 2028307 640

Puchatek baby 2028307 640Drodzy Rodzice! Z dniem 17 maja br. rusza  nabór na przyjęcie dziecka do gminnego żłobka  „Kubusiowy Zakątek” mieszczącego się w budynku Szkoły podstawowej im. Janusza Korczaka w Popowie pod adresem: Łowicz ul. Poznańska 4.   Żłobek rozpocznie funkcjonowanie od 1 września 2021 r. Dokumenty rekrutacyjne będzie można pobrać ze strony bip.uglowicz.nv.pl zakładka jednostki organizacyjne gminy/żłobek  oraz w siedzibie Urzędu Gminy Łowicz a także w  siedzibie szkoły.

Dodatkowe informacje można uzyskać po numerem telefonu 46 830-26-40  lub bezpośrednio w siedzibie Urzędu Gminy Łowicz.  Sprawę prowadzi Król Magdalena. Dokumenty rekrutacyjne należy składać w siedzibie Urzędu Gminy Łowicz,  ul. Długa 12, Łowicz w terminie do dnia 21 czerwca br.

Back to top