– Powszechny Spis Rolny

SpisRolny2020

SpisRolny2020

Spis potrwa od 1 września do 30 listopada 2020 r. i obejmie zasięgiem równocześnie cały kraj. Spisu można dokonać samodzielnie poprzez formularz internetowy GUS https://spisrolny.gov.pl. Spośród użytkowników gospodarstw rolnych z województwa łódzkiego, które zgłoszą się do akcji 50 wylosowanych gospodarstw otrzyma prezent – niespodziankę!*.

Na upominek składać się będą losowo wybrane gadżety spisowe (parasole, koce piknikowe, ładowarki indukcyjne, zestawy piśmiennicze, notesy, smycze, kubki termiczne, torby, powerbanki, pendrive’y i wiele innych).

Z użytkownikami gospodarstw rolnych, którzy nie spiszą się samodzielnie skontaktują się rachmistrzowie spisowi:

  • telefonicznie, w celu przeprowadzenia spisu w wywiadzie telefonicznym,
  • bezpośrednio – w celu przeprowadzenia spisu w wywiadzie bezpośrednim

Zachęcamy do skorzystania z możliwości samospisu przez Internet. Dane zebrane w spisie rolnym służą m.in. do opracowania programów rozwojowych polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich. Biorąc udział w badaniu sprawicie Państwo, że rolnictwo w Polsce jeszcze bardziej będzie się liczyć.

 Aby otrzymać upominek należy:

  1. wejść na stronę https://spisrolny.gov.pl,
  2. przejść do aplikacji spisowej,
  3. dokonać samospisu,
  4. przesłać na adres promocjeLDZ@stat.gov.pl chęć udziału w akcji  „Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!”  wraz z  danymi do wysyłki**, na które należy wysłać upominek,
  5. wśród gospodarstw rolnych, które W PEŁNI zakończą SAMOSPIS gospodarstwa, a kompletność ich formularza zostanie pomyślnie zweryfikowana – 50 wylosowanych gospodarstw otrzyma upominek.
Back to top