– Stypendia naukowe dla najzdolniejszych studentów (2)

Stypendia Naukowe money 2180330 640

Stypendia Naukowe money 2180330 640To już ósmy raz, kiedy w Gminie Łowicz przyznano stypendia naukowe dla najzdolniejszych studentów zamieszkałych na terenie Gminy Łowicz. W odpowiedzi na ogłoszony w miesiącu sierpniu br. nabór wniosków o przyznanie stypendium do tutejszego Urzędu wpłynęły 26 wnioski. Ze wszystkich złożonych wniosków 23 spełniało wymogi formalne. O stypendium mogli ubiegać się wyłącznie studenci studiów stacjonarnych, stale zamieszkujący na terenie Gminy Łowicz, którzy w roku akademickim 2019/20 osiągnęli średnią ocen >= 4,00

Tegoroczni stypendyści to:

imię i nazwisko

nazwa uczelni

średnia ocen

z uczelni medycznych

Agnieszka Żabka

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

4,97

Aleksandra Krawczyk

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

4,67

z uczelni technicznych

Monika Lenart

Politechnika Łódzka w Łodzi

4,94

Katarzyna Płacheta

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

4,87

z uczelni pozostałych

Paulina Zwolińska

Uniwersytet Łódzki w Łodzi

4,91

Paulina Słomiana

Uniwersytet Przyrodniczy

w Lublinie

4,90

z uczelni artystycznych

Paulina Niedzielska

Akademia Sztuk Pięknych

w Warszawie

5,06

       

Wszystkim nagrodzonym stypendystom gratulujemy osiągnięć i życzymy poczucia odpowiedzialności za własny rozwój, dobrego zaplanowania swojej przyszłości  oraz wrażliwości  i otwartości na potrzeby drugiego człowieka.

 Życzymy kolejnych sukcesów.

Back to top