– UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA STYPENDIÓW ZA WYNIKI W NAUCE I OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Stypendia2019

Stypendia2019

18 czerwca 2019 roku odbyła się uroczystość wręczenia nagród  najzdolniejszym uczniom sześciu szkół podstawowych w: Dąbkowicach, Popowie, Zielkowicach, Jamnie, Wygodzie i Niedźwiadzie, za bardzo dobre wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2018/2019. Uroczystość odbyła się w Szkole Podstawowej w Popowie z udziałem wyróżnionych uczniów, ich rodziców, dyrektorów szkół i nauczycieli, wychowawców  oraz przedstawicieli samorządu gminnego.

Władze samorządowe gminy Łowicz wraz z Dyrektorami szkół wręczyli 84 uczniom  stypendia szkolne i stypendia Wójta Gminy, 2 uczniom stypendia sportowe i 3 uczennicom stypendia dla laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych, na łączną kwotę: 68 094,00 zł.

Na uwagę zasługują osiągnięcia trzech uczennic, które uzyskały nie tylko wysokie wyniki w nauce, ale również wysokie wyniki w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim.  Dominika Gajda ze Szkoły Podstawowej w Popowie zdobyła tytuł laureata konkursu z biologii. Eliza Panek, również uczennica Szkoły Podstawowej w Popowie oraz Aurelia Cichal ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zielkowicach osiągnęły tytuł finalistek konkursu z języka polskiego.

Słowa podziękowania za poświęcony dzieciom czas, za wypracowane efekty, za trud włożony w przygotowanie dziewczyn do konkursów oraz gratulacje skierowane zostały również na ręce dyrektorów, nauczycieli i rodziców.

Wszystkim stypendystom składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Stypendia2019

Back to top